PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716915}

Człowiek zasad

Absolution
5,2 1 733
oceny
5,2 10 1 1733
3,3 3
oceny krytyków
Człowiek zasad
powrót do forum filmu Człowiek zasad

Film jest naprawdę dobry a tu kolejne hejty skierowane w stronę Stevena Seagala!!!! Ciągle piszą, że "Czas na emeryturę" itp. Przepraszam ale do jasnej ciasnej kto każe wam to oglądać? Nie oglądaj i nie komentuj jeśli masz hejtować!! Co Ci da ten hejtujący komentarz? Ja np nie lubię Van Damme ale nie hejtuję go wchodząc na jego filmografię...

konradeklistopad

Kolego każdy ma prawo do swojej opinii, również niekorzystnej dla filmu. Masz rację z jednym - nie chcesz to nie oglądaj. Ja z ciekawości włączyłem i po 20 min przerwałem bo szkoda mi było czasu i tyle - 1/10. Co do Seagela to niech każdy robi co chce - on chce robić proste filmy i tyle.

ocenił(a) film na 5
konradeklistopad

Ja lubię Seagela ale nie lubię patrzeć na to jak on od jakiegoś czasu się pogrąża tymi tanimi badziewnymi filmami robi je tylko żeby dostać czek z kasą i nic więcej. Szkoda że nie zagrał w Niezniszczalnych to mógł być jego wielki powrót widział bym go w rolach bandziorów ale on podobno nie lubi takich ról a szkoda. Zobaczymy co będzie robił dalej może się nawróci chociaż jakiś czas temu zrobił dobry serial warto go obejrzeć True Justice powinien więcej takich rzeczy robić jest w tym potencjał.

ocenił(a) film na 10
Itachi696

Bez litości był naprawdę dobrym serialem

ocenił(a) film na 5
konradeklistopad

Film był znośny, czasami mi się zdarza hejtować Seagala nie bez powodu :))) Napisałem recenzje tego arcydzieła, możecie sprawdzić na KinoSztukWalki pl :)))

ocenił(a) film na 3
konradeklistopad

Wiem , że o gustach się nie dyskutuje Ty i ja mamy prawo do własnej oceny. Zapytam jednak z ciekawości : czy wiesz co oznacza 10* dla filmu na tym portalu ? Pytam bo na tyle oceniłeś to dziełko.

ocenił(a) film na 10
tom39

Dla mnie każdy film Seagala jest arcydziełem. Wszystko jest dobrze zrobione

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
konradeklistopad

Bo to prawda. Seagal powinien iść już spać:) Takie gnioty co on wypuszcza teraz to tragedia. Każdy film o tym samym. Jak by połączyć te jego filmy zaczynając od 2005 roku to otrzymali byśmy kiczowatego tasiemca :) Seagal był dobry , lubię go jako aktora ale tylko do 2003 roku. Powinien się wziąć w garść , Van Damme, Schwarzenegger, Stallone, Cage do tej pory mają świetne filmy i dobrze wyglądają. A Seagal zrobił się na wieprza.

ocenił(a) film na 10
marcino241984

No co jak co ale takich głupot jak Van Damme gra od lat 90 to Seagalowi jeszcze daleko brakuje. Van Damme to taki typ, za którym nie przepadałem. Seagal gra filmy dla swoich fanów takich jak ja i dla mnie każdy jego film to super udana produkcja. A mówiąc o tym spasieniu to Steven jest chudszy niż w 2003 roku

ocenił(a) film na 2
konradeklistopad

Ło Matko Przenajświętsza!!! Wybaczcie mu, bo nie wie, co czyni.

ocenił(a) film na 5
marcino241984

poje*** cie ? van damme ma aktualnie dobre filmy? dobre heh seagal od pewnego czasu kreci przyzwoite filmy,nie tak dobre jak kiedys rzecz jasna ale znosne dla oka,cage? hah bez komentarza dawno upadł,arni gra w co najwyzej sredniakach,sylvek jedynie dorównuje aktualnie seagalowi.

damianho15

Każdy przyzna rację że seagal się wypalił i co nowszy film to lepszy gniot od poprzedniego:) Cage jak najbardziej grał i gra w zajebistych filmach. Van Damme to samo , może filmy nie na najwyższym poziomie już są ale gra aktorska nadal świetna. Stallone dorównuje Seagalowi ha ha ha spadłem z fotela :) Kopnij się własną piętą w czoło :)

konradeklistopad

Nie myl oceny negatywnej z hejtem. Film był taki sobie. Choć lubię Seagala to ostatnio faktycznie nie porywa. Teksty proste jak budowa cepa. Dziewczyny w filmie wzięte chyba na żywca z ulicy albo robią karierę na swoich czterech literach.

ocenił(a) film na 4
carmen8_fw

Ja myślę że cała seria o Alexandrze jest po prostu słaba. Nie wiem po co Seagal zdecydował się na robienie kolejnych części. Mam nadzieję że czwartą sobie daruje.

ocenił(a) film na 10
frycek49

Wszystkie dobre były i czekam na 4 część z niecierpliwością :-)

ocenił(a) film na 4
konradeklistopad

Były do niczego. Pierwsza jeszcze dawała radę, ale kolejne to już pomyje kompletne.

ocenił(a) film na 10
frycek49

Bredzisz, wszystkie części były naprawdę niezłe

ocenił(a) film na 4
konradeklistopad

Były do niczego.

ocenił(a) film na 10
frycek49

ah, ale narzekasz. Czemu tak wiele osób tak narzeka na tak dobre filmy

konradeklistopad

Może dlatego że w przeciwieństwie do ciebie oni sie znają na dobrym kinie.

ocenił(a) film na 5
konradeklistopad

Jeśli wobec Ciebie np. Matrix to 2 gwiazdki a Seagal to 10 gw. to nie mamy o czym gadać panie znawco filmów ;)

konradeklistopad

jakie hejty!!! po prostu taka prawda że seagal umarł w 2002 roku. Teraz na ekranie można tylko zobaczyć spasionego wieprza ubranego w każdym filmie tak samo ,tzn. albo skórzana kurtka albo skórzany płaszcz i tak na zmianę co nowy film :) oglądając te nowe "filmy" można poczuć się jak miłośnik telenowel, tylko sceneria się zmienia ale też nie zawsze:)

ocenił(a) film na 10
marcino241984

Wieprza ujrzysz w lustrze, zresztą już to pisałem... Zdobądź taką sławę jak on to dopiero będziemy gadać, bo jak narazie to nie masz czym się poszczycić... Aha i dozyj tylu lat koleś, zdobądź czarny pas w sztukach walki i załóż kapelę...

konradeklistopad

W takim razie też nie masz prawa się wypowiadać w temacie bo sam żadnej z tych rzeczy nie zrobiłeś :P

ocenił(a) film na 10
hellblazer

Mówisz tak gdybyśmy się znali dobre "Parę Lat" więc może oszczędź sobie i innym resztę tej twojej zafajdanej paplaniny...

ocenił(a) film na 1
konradeklistopad

ocena 10 - kiepska prowokacja

konradeklistopad

Co zrobił byś dla Stevena, albo co zrobiłbyś mu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones