PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499081}

Niebezpieczny człowiek

A Dangerous Man
5,7 2 914
ocen
5,7 10 1 2914
Niebezpieczny człowiek
powrót do forum filmu Niebezpieczny człowiek

7/10

ocenił(a) film na 7

Fabuła tego filmu jest tak bezgranicznie głupia, że ciężko na to znaleźć jakiekolwiek słowa, to po pierwsze. Po drugie według filmwebu jest to kryminał, thriller hehe to już w ogóle chyba nie ma co tego komentować :D
Ogólnie rzecz biorąc w tego typu filmach nie ma się co skupiać na fabule i jakiejkolwiek logice, tylko należy się cieszyć widokiem Seagala który kogo nie spotka łamie i wyrywa mu oczy, ręce, dupy, niezależnie od tego ilu by było przeciwników :D Więc biorąc go pod uwagę jako tępą naparzankę do piwa i pizzy na wieczór to jest to jeden z lepszych filmów z Seagalem. Najbardziej mnie chyba rozbroiło w tym filmie to, że każdy z każdym się leje, Chińczycy, Amerykanie, Indianie Japończycy, Ruscy, brakuje tylko Eskimosów i Czeczenów, a i Pigmeje mogli by tu dorzucić swoje trzy grosze. Film do oglądania bijatyki a nie fabuły więc za śmieszne walki 7/10 się należy :D

Sprite_87

i taka recenzja mi się podoba :))) Brakuje mi na filmwebie przycisku"lubię to" :)

ocenił(a) film na 7
moti

hehe

Sprite_87

no tak,opisałeś jak trzeba.Mnie to się śmiać chce jak czytam że durny,nierealny...to jest kino akcji i porządnej naparzanki.Tu nie ma co rozmyślać i dumać.Kości mają trzeszczeć a dupa winna być urwana wraz z okrężnicą :)

ocenił(a) film na 7
moti

Tak zdecydowanie brakuje tu funkcji "lubię to" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones