PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499081}

Niebezpieczny człowiek

A Dangerous Man
5,7 2 914
ocen
5,7 10 1 2914
Niebezpieczny człowiek
powrót do forum filmu Niebezpieczny człowiek

1 z lepszych filmow z Segalem!!! Polecam!!!

mlody_anwil

Zgadzam się z komentarzem kolegi.Jeden z lepszych i brutalniejszych filmów z Seagalem.Ostra siekanka :-)

użytkownik usunięty
mlody_anwil

Jakich najlepszych??? Przecież film jest masakrycznie słaby, więc nie wiem o czym mówicie. Wzwyżka formy? Powrót do korzeni? No dajcie spokój ,zawiodłem się na maxa. Steven nadal brodzi w bagnie. Polecam recenzję, bo tutaj widzę nie ma jeszcze żadnej: http://www.hitosfera.pl/node/106

ocenił(a) film na 3
mlody_anwil

Jak dla mnie - słabiutko. Drewniane aktorstwo i brak scenariusza (taki widziany kilkaset razy chyba się nie liczy?), kiepskie sceny walki ze sztucznym przyspieszaniem, brak muzyki, stracony czas. Oceniam na 3, bo sytuację ratuje parę ładnych buziek.

egghead

najwiekszy chlam jaki widzialem. Co za teksty, jaka gra aktorów. Wroccie pamiecia do filmu i przypomnijcie sobie jak ta chinka siedzaca w samochodzie "pieknie" zagrala utrate przytomnosci. Nie wiadomo skad nagle pieknie traci kontakt z rzeczywistoscia. Akcje mozna przewidziec po 20 min obejrzenia filmu.

ocenił(a) film na 8
agandmh

E tam je wiesz co gadasz zajebisty film

ocenił(a) film na 8
mlody_anwil

Extra film pierwszy raz go dzisiaj widziałem dopiero zajebioxs przez duże Z

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones