PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542}

Patriota

The Patriot
5,6 8 026
ocen
5,6 10 1 8026
Patriota
powrót do forum filmu Patriota

Dla mnie

ocenił(a) film na 9

To jeden z najlepszych filmów Seagala - obok Liberatora. A ci, co piszą, że to dno i tragedia, niech sobie obejrzą filmy Stevena nakręcone w ostatnich 5 latach, to dopiero zobaczą, co to jest chała. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
DamaMarcia

Zarazem jeden z ostatnich dobrych filmów Stiven'a. Końcówka mnie trochę rozczarowała,ale mimo tego i tak film dobry. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
DamaMarcia

Ale to ze ostatnie produkcje były do bani wcale nie znaczy że ten film jest wielką produkcją.

ocenił(a) film na 9
fauzi

No cóż - każdy ma prawo do własnej oceny. Nie twierdzę, ze ten film jest jakąś WIELKĄ PRODUKCJĄ ale mnie się akurat bardzo podobał (co nie znaczy, że musi się podobać wszystkim - ja tylko wyraziłam SWOJĄ opinię). Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
DamaMarcia

Jasna sprawa.pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
fauzi

Znam osoby, które nawet najnowszym filmom Seagala dają noty 8-9/10 więc ze mną chyba jeszcze nie jest najgorzej.

ocenił(a) film na 7
DamaMarcia

Ja czuję niedosyt
Za całą bijatyke mu wystarczyc wbicie stopki kielonka w czoło

ocenił(a) film na 2
DamaMarcia

Spoko - jeśli to jest tak dobre, to nawet nie sięgam do tych pozostałych. Zresztą nigdy nie przepadałem za tym gościem i jego "mordobiciem", i tylko wyjątkowo obejrzałem ten tytuł (w zasadzie pretensję mogę mieć sam do siebie). A w tym przypadku nie ma się wcale czym zachwycać - więc nie rozumiem tak pozytywnych not u niektórych - ale nie mam pojęcia jak wypada w porównaniu z innymi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones