PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542}

Patriota

The Patriot
5,6 8 024
oceny
5,6 10 1 8024
Patriota
powrót do forum filmu Patriota

, ale głupota aż boli! Kwiatuszki remedium na wirusa! Ha ha ha, A tak na serio to chyba
ostatni "drogi" kinowy film Seagala??

ocenił(a) film na 5
impaler1

szkoda tylko, że gorszy od wielu tych od razu na DVD, nie dość, że fabuła i dialogi na średniawym poziomie to jescze niedużo akcji 5/10 jak dla mnie, spodziewałem się więcej

krzychu1323

zgadzam się, swoją drogą szkoda mi Seagala. Jakaś dobra rola by mu się przydała, coś ala Maczeta, bo osobiście go lubię.

ocenił(a) film na 5
impaler1

ja go uwielbiam,największy idol dzieciństwa, nadal oglądam jego filmy, ale Patriota jest akurat wyjątkowo nieudany, tak jak Siła Rażenia, chyba 2 jego najgorsze jak dla mnie

krzychu1323

Na zabójczej ziemi też słaby.

ocenił(a) film na 5
impaler1

no fakt, z tych filmów o broni biologicznej to W morzu ognia jescze jako tako, ale żeby nie było tak ultra negatywnie to miał też sporo dobrych, chociażby film naszego rodaka Mroczna Dzielnica, nie mówiąc o pocżatkach - Nico, Wybraniec śmierci, szukając sprawiedliwości, to były jego najlepsze lata, a z nowszych to oczywiście Maczeta i Naprzeciw ciemności mi podeszły

krzychu1323

NICO to jeden z najlepszych jego filmów...

ocenił(a) film na 5
impaler1

oj tak, pierwszy a zarazem jeden z najlepszych, ten klimat, końca lat 80, te sceny walk, ahh, nigdy się nie znudzą :)

ocenił(a) film na 4
impaler1

Paradoksalnie to pierwszy seagalowy film direct-to-video

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones