PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542}

Patriota

The Patriot
5,6 8 024
oceny
5,6 10 1 8024
Patriota
powrót do forum filmu Patriota

niesamowity film

użytkownik usunięty

Film jest po prostu niesamowity. Bardzo mi sie podobał. epidemia..., szpital... wszysto mi się podobało...nie mam żadnych zastrzeżeń


użytkownik usunięty

co jest!!!
masz najarane czlowieku. takie gowno ci sie podobalo????????

użytkownik usunięty

To, że podobał mu się ten film nie znaczy,że ma najarane - każdy ma prawo do własnego zdania i każdy ma inny gust. Film jest bardzo przeciętny (zwłaszcza jak na film z Seagalem), ale ma pare plusów jak np. ładna muzyka i swietne zdjęcia. Minusy to dość przeciętna fabuła i brak walk Seagala. Pozdrawiam !

Co ty gadasz. Fil dobry. Top że Seagal zagrał w końcu normalnego doktora i nie było bijatyk to nie znaczy że film był przeciętny. 7/10 FILM DOBRY.
A przeciętniaków chyba naprawdę nie oglądałeś. Na początek polecam ci ,,Klątwę skarabeusza" i ,,wysoka falę" +mamuta z 2005-te filmy trzymają taki poziom że po ich obejrzeniu będziesz oceniał Patriotę na 8/10.

no właśnie tylko zobaczyłem początek i już wiedziałem ,że nie będę tego filmu oglądał

ocenił(a) film na 6
heniek

a ja właśnie jak zobaczyłem początek to odrazu film przykuł mnie do fotela:P Wszystko przez ładną muzykę i genialne zdjecia... Potem jednak się okazało że to tylko przeciętniak...

ocenił(a) film na 3
Lord_Of_Darkness

Na poczatku troche sie dzieje, sporo jest krwi, ale im dalej, tym nudniej. Pozniej czlowiek sie budzi i sa juz napisy.

ocenił(a) film na 6
_Michal

Dla fanów seagala super- czyli np. dla mojego taty... Oglądałam ten film razem z nim, a że mój tata jest super gościem, to z szacunku dla niego dam 7. Poza tym rozbawiło mnie "mississippi without seeing the eyes".

ocenił(a) film na 2
I_am_a_Bad_Girl

To Steven Seagal ma fanów? :-)

Z szacunku dla Twojego taty nie powiem nic o Twoim tacie i jego upodobaniach ;-D

ocenił(a) film na 3
I_am_a_Bad_Girl

Ja tez zawsze oglądam z ojcem te filmy, więc chociaż jedna osoba jest zawsze zadowolona :-)

ocenił(a) film na 2

Film jest tak słaby, że aż to boli, gdy się go ogląda

ocenił(a) film na 7
terrarium

Totalna słabizna.Jak Steven mógł w cztms takim zagrac.
Ręce opadają

ocenił(a) film na 4
giovanni50

i te kwiatki na końcu hahahaha padłam ;]

ocenił(a) film na 1

Wielkie dno, tona mułu, kupa piachu, betonowy sarkofag jak w Czarnobylu, a na tym wszystkim jeszcze kaplica Satanistów, więc raczej nie polecam....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones