PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560}

W morzu ognia

Fire Down Below
6,2 10 437
ocen
6,2 10 1 10437
W morzu ognia
powrót do forum filmu W morzu ognia

Bardzo podobny klimatycznie do "Uciec, ale dokąd?" z Van Dammem jak i do wcześniejszego filmu Seagala o podobnej tematyce, czyli "Na Zabójczej Ziemi" z tymże "W Morzu Ognia" dzieje się więcej niż w tych dwóch powyższych tytułach razem wziętych :)

Bardzo dobre sceny akcji połączone z morałem ekologicznym :) Do tego świetne postacie a sam film bardzo sprawnie zrealizowany - widać, że kasy nie szczędzono :) Bardzo podobała mi się ta małomiasteczkowa atmosfera, gdzie każdy zna każdego a tu nagle pojawia się u nich agent Jack Taggart i robi porządek.

Jeden z ostatnich wielkich filmów Stevena - POLECAM!!!!

użytkownik usunięty
Lizmak

Nieuchwytny też jest super :)

ocenił(a) film na 8

Tak dlatego napisałem "jeden z ostatnich". Wiadomo po 2002 roku skończyło się robienie filmów dla Warner Bros - szkoda.

użytkownik usunięty
Lizmak

po 2002 też da się wyłapać kilka dobrych, wiadomo każdy aktor ma swoje słabsze i lepsze lata.

ocenił(a) film na 8

Jasne, ze sie da, ale to juz nie to samo - nie ma co ukrywać :P

Z nowych najbardziej lubię W Stronę Słońca i Grę o Życie.

użytkownik usunięty
Lizmak

z nowszych polecam jeszcze w odwecie za śmierć, protektor, żądza śmierci oraz najwyższy wyrok naprawdę warto obejrzeć!

wiadomo że to już nie to samo, ale tak jest ze wszystkimi aktorami :P

ocenił(a) film na 8

Wszystkie widziałem prócz Najwyższego Wyroku ;) Oblukam ten najnowszy skoro polecasz :)

użytkownik usunięty
Lizmak

daj znać na priv jak go obejrzysz ;)

ocenił(a) film na 8

Dam znać i skrobnę też coś w temacie o filmie :)

ocenił(a) film na 10
Lizmak

Zgadzam się, świetny film. Podpisuję się pod Waszymi postami.

ocenił(a) film na 7
Lizmak

Dokładnie tak jeden z lepszych i niestety ostatnich filmow z nim fabuła sceny i miasteczko sceny polecam także liberator 2

Lizmak

Wielkich filmów to on nie miał. Nawet w swej kategorii. Było z kilka dobrych, ze trzy przyzwoite, i tyle średnich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones