PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11808}

Wybraniec śmierci

Marked for Death
6,6 11 143
oceny
6,6 10 1 11143
5,0 3
oceny krytyków
Wybraniec śmierci
powrót do forum filmu Wybraniec śmierci

to właściwy TYTUŁ tego filmu tzn. pod takim figurował na kasetach video i w telewizji więc tak powinno zostać.

ocenił(a) film na 7
AutorAutor

No masz rację, ale Wybraniec śmierci mnie osobiście bardziej się podoba jako tytuł dla tego filmu. Pozdro

ocenił(a) film na 9
AutorAutor

Też miałam taki tytuł tego filmu. A co o samym filmie. No cóż, Steven Seagal w jak najlepszym wydaniu. Sceny walk znakomite, akcja i poczucie humoru również. Śmiało polecam wszystkim, którzy kochają stare kino akcji.

użytkownik usunięty
karoman4

jeden z najlepszych filmów stefana mewy.

ocenił(a) film na 9

Owszem.

ocenił(a) film na 8
AutorAutor

Zgadzam się, też mam taki :)

ocenił(a) film na 8
AutorAutor

Pamiętam :) Ale, mówiąc szczerze, na jedno wychodzi. Jak ktoś jest wybrańcem śmierci to jest naznaczony śmiercią.

ocenił(a) film na 10
chemas

Ja to miałem na VHS właśnie pod tytułem ,,Naznaczony Śmiercią",ale bardziej mi się podoba ,,Wybraniec Śmierci".A tak apropo będzie ten film we wtorek o 20 10 na polsacie.Będę oglądał.

ocenił(a) film na 8
AutorAutor

No to ciekawe bo Ja go zawsze w TV widziałem jako "Wybraniec śmierci". Pod takim tytułem leciał na Polsacie/ TV4 oraz w latach 90. na TVP1 i TVN. "Naznaczony śmiercią" to tytuł na video i DVD a nie telewizyjny.

ocenił(a) film na 8
snake_plissken84

Racja!
+
https://www.youtube.com/watch?v=SbioIx12k7s

ocenił(a) film na 8
AutorAutor

A nie kojarzysz może kto był lektorem w TVN?

ocenił(a) film na 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones