Jemma Dallender

7,3
543 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jemma Dallender

bo nie potrafi grać lepiej niż aktorzy z klanu.

dzikudzina

I WAAAAAAAAAAAAAAAAAAS RAPE I WAAAAAAAAAAS RAPEEE

tellmesomething

jeszcze gorzej raziły mnie jej powtarzane teksty( wtedy, gdy powtarzała to, co mówili do niej oprawcy gdy sama ich torturowała)ZERO profesjonalizmu, TAK TO SOBIE MOŻNA NA SZKOLNEJ AKADEMII ZAGRAĆ

dzikudzina

Fakt, może zbyt dużych zdolności aktorskich nie ma, ale widziałem dużo gorsze aktorki. Nie była aż taka tragiczna.. ;). Mimika czasami była do zniesienia i w 1/4 filmu gra aktorska była całkiem dobra xD. A tak serio, nie było tragedii, nie wiem czemu aż tak brutalnie została skrytykowana. Są inne, (gorsze aktorki) które wcale nie potrafią grać i patrząc na nie ma się ochotę płakać.;) Mi osobiście podobał się jej głos i przykuwała wzrok bo była całkiem ładna co dodało jej kilka punktów.;p
Pozdrawiam ;)!

92Mistic

Niezle grała jak ją torturowali, ale pozniej gdy się mściła to była tragedia. Porównywalam do czesci pierwszej, tam aktorka byla ZNACZNIE lepsza

dzikudzina

Ja myślę że tak było w scenariuszu że ma powtarzać to co oni do niej mówili, sama sobie tego nie wymyśliła

dzikudzina

Przecież aktorzy z klanu to światowa elita najlepszych aktorów serialowych wtf :O.
Żartowałem hahahahahaha ;D rozwaliło mnie porównanie do klanu :).

DemiaN

a polskie dzieci chyba połykają jakiś klej usztywniający zanim zaczynają grać, a dialogi recytują niczym zestresowane dzieci wierszyki na środku sali w drugiej klasie podstawówki. Dosłownie czasem aż słychać przecinkii kropki.

dzikudzina

Czego nie poszłaś do szkoły aktorskiej? ;) Z checią bym obejrzal polską aktorkę z prawdziwego zdarzenia

Rusher

Jak byłam dzieckiem to marzyłam o zostaniu aktorką, niestety w polsce przeważająca ilośćaktorówjest zmuszona do grania w żałosnych serialach typu m jak miłość jeśli chcą zarobić na życie. Ogólnie polska kinematografia wypada blado przy zagranicznych, są oczywiście wybitne filmy na skalę światową ale to są pojedyncze przypadki i aktor w tym kraju nie ma łatwego życia ani nie może przebierać w ciekawych rolach...
poza tym chodziło mi tylko oporównanie gry aktorskiej dzieci np z USA a naszych polskich zdolnych inaczej.

dzikudzina

Ja pie*dole. Czego wy się spodziewaliście po tym filmie i jej grze? Kto oglądał pierwszą część doskonale wiedział o co kaman. Mi tam jej gra nie przeszkadzała, a i film całkiem znośny. Oskara nie dostanie ale po obejrzeniu nie mam wrażenia, że zmarnowałem 2 godziny życia.

szyps

a mnie irytowala ta aktorka i od tego mam foruym zeby móc to powiedziec:P

dzikudzina

mnie też i to okropnie, te jej miny i głos... nie do zniesienia, momentami wybuchałem ze śmiechu, mogłaby grać czarownice w jakiejś baśni albo wiedźmę, tragedia

KATfix

albo upośledzoną

dzikudzina

Co ci się w niej nie podobało? Że zagrała w filmie bo chciała zarobić. Po prostu taką rolę sobie przyjęła. Zgwałcili, pobili i się zemściła to normalne, każdy człowiek by postąpił po tym wszystkim, ja na jej miejscu też bym tak postąpił z przestępcami wymierzając im sprawiedliwość. Co ona miała zrobić gdy błagała o litość na ulicy. A ludzie okazali się bestiami, bez sumienia i uczuć kompletnie nie okazali dla niej litości tylko odwrócili się od niej jakby to było zwykłe powietrze. W końcu zrozumiała że musi liczyć tylko na siebie bo nikt nie chciał jej pomóc. Więc doszła do siebie i sama wymierzyła sprawiedliwość. Fakt mogła uciekać ale nie mogła znieść tego co przeszła i również pragnęła dokonać to samo co jej zrobili. Więc jej rola po przejściu przez piekło i wymiar było uzasadnione.

dzikudzina

Jak ci się nie podoba to nie oglądaj i nie udzielaj się na forum. Wciskasz innym pierdoły i narzucasz swoją wolę. Takiej zajadłości dawno nie widziałem. No, chyba, że w tym właśnie filmie. Weź wyluzuj i obejrzyj inny filmik. Dziewczyna gra trudne sceny, do których trzeba mieć odwagę a ty ją poniżasz. Odpuść, einfach.

teddymk

"Wciskasz innym pierdoły i narzucasz swoją wolę. "

Nie wiedziałem, że masz tak słabą wolę ;)

A poza tym, to forum to jedno z ciekawych miejsc, które służą teoretycznie do wygłaszania swoich opinii, ale możesz dostać od innych użytkowników burę za... wygłaszanie swojej opinii. Jak widzę takie posty, to padam :D

I w drugą stronę do Ciebie - jak Ci się nie podoba udzielanie się jej na forum, to nie czytaj i nie komentuj. Bo swoim postem "wciskasz innym pierdoły i narzucasz swoją wolę". Fair enough?

teddymk

Czlowieku od tego są fora internetowe aby się udzielać i wyrażać swoją opinię. Nikt nie każe Ci się ze mną zgadzać i nikomu nic nie narzucam tylko wyrażam swoje zdanie bo strasznie nie podobałomi się to jak ona zagrała. Pierwsza część była bardzo dobra, dlatego chętnie sięgnęłam po drugą część i zawiodłam się- komuś się podoba to może napisać a jak się nie podoba to nie może? Jeżeli dziewczyna nie radzi sobie z trudnymi scenami to jest słabą aktorką i powinna się podszkolić lub nie brać "trudnych" filmów albo wogóle zmienić branżę.

dzikudzina

Powiem szczerze, że ja byłam bardzo pozytywnie zaskoczona poziomem gry aktorskiej! Myślałam, że obejrzę ten film i pomyślę, że to była totalna strata czasu, a tu takie zaskoczenie. Zgodzę się, może to nie byla wyższa półka, ale trzeba jej dać kredyt zaufania. Podejrzewam, że nie jest latwo grać cały czas płacz, rozpacz, w końcu jest to męczące i wygląda sztucznie. I naprawdę daję wyższą ocenę za jej grę, strasznie mi się spodobała scena gdy ucieka z tej piwnicy i krzyczy w stronę przejeżdżającego samochodu "stop", ja czułam aż emocje w jej głosie. Ta część bardziej mi się podobala niż pierwsza, pierwsza nie zrobiła na mnie takiego wrażenia:)

nika_005

Coż, między scenami robi się przerwy, film nie kręci się przecież"na raz" tylko miesiącami także nie wiem czemu miałoby to ją zmęczyć. W czasie gdy ją torturowali grała znośnie, ale kiedy się mściła dla mnie była żenująca.

dzikudzina

No w sumie grać za bardzo nie potrafi ,ale widziałam gorsze a po szkołach aktorskich więc.... Spójrzmy na jej filmografie ,dużo tego nie ma . Nauczy się...:) Wiele aktorek na początku kariery sa nijakie z czasem jednak rosną prawdziwe gwiazdy:)

nick6

Prawdopodobnie ona też skonczyla szkolę aktorską( jest tylu absolwentów takich szkół, że nie wiem po co zatrudniliby kogośbez przygotowania). Oczywiscie, wiele dobrych aktorek zaczynała w rolach bez polotu, ale ta rola dała pole do popisu(nie widzępopisu). Były też aktorki, które słabo zaczęły a potem okazały się świetne, ale je również krytykowano kiedy źle grały, także mamy prawo się wypowiadać i oceniać- aktorzy to ludzie którym się płaci za to by ich oglądać i oceniać.

dzikudzina

Wyczuwam mega ból dupy z Twojej strony. Rozumiem może Ci się nie podobać to Twoje święte prawo, ale nie musisz odpowiadać na każdy post tą samą treścią. Wystarczy raz napisać a Ty już się plączesz w tym co piszesz byle tylko odpowiedzieć negatywnie na jakąkolwiek próbę pochwalenia tej aktorki.

BloodyMaja

Nie wiem co to jest ból dupy, nie mam hemoroidów jak coś:P

Wyświetla mi się w powiadomieniach, to odpisuje. Mam nadzieje ze babka mnie zaskoczy i zagra ladnie w jakiems filmie, to zmienie zdanie.

dzikudzina

dobra skoncz to pier dolamento bo tego czytac sie nie da mi sie podobala aktorka i jej gra ;]

Unstoppable_prO

no i spoko , ale mi sie nie podobala i nie zabraniaj mi tego na forum pisac, mistrzu

dzikudzina

Twoj ''hejt'' nie ma zadnych podstaw, poprostu zagrala to co bylo w scenariuszu , a zagrala to poprawnie. Rola nie byla latwa , a oddala bardzo realizm tej sytuacji. Film sam w sobie byl ponizej przecietnej ,ale sranie sie , ze dziewczyna spieprzyla swoja role jest nie na miejscu.

BriT

Ja piernicze, ludzie, mam forum, gdzie pisze się o filmach, o aktorach, skoro rażąco nie podobało mi się jak baba zagrała to to napiszę, jak by mi się podobało to bym napisała ze jest świetnie. Jak zagra w nastepnym filmie i pokaze cos lepszego niz wydzieranie się do zdarcia gardła to ją pochwalę. Zastanówcie się jaka jest rola forum o filmach i aktorach? Jak ktoś się zachwyca jej rolą w tym filmie to spoko, jego zdanie, moje jest odmienne, ale nie narzucajcie komuś swojej opinii, ze jest nie na miejscu haha, lub że mam ból dupy albo hejt jakiś, ja po prostu wyrazam swoją opinię. Można chyba trochę kultury nawet w anonimowym internecie zachować, chyba,że ktoś sobie musi odreagować realia gdzie nie może się wyszczekać.

Napisałam że mi się bardzo bardzo nie podoba jak zagrała ta aktorka, zagrała wg mnie jakby była zupełną amatorką, ale tomoja opinia i byłam ciekawa czy ktoś jeszcze tak uważa. Jeśli ktośma sprzeczne zdanie,może to chyba kulturalnie napisać i podać jakieś argumenty lub po prostu wyrazic swoje zdanie a nie odrazu o jakiś bólach dupy wyskakiwać, jakbym jego matke obrazała.

BriT

ps to co jest w scnariuszu to gra i maciek z klanu, ale oscara nie dostanie

dzikudzina

Sluchaj dziewczyno wydzieranie ''ryja'' bylo potrzebne w tej roli , piszesz na temat argumentow a sama nie podajesz zadnych '' nie podobala mi sie bo darla ryja '' no naprawde GRATULACJE. Nikt tutaj nie pisze , ze zagrala oscarowo, ale nawet gdybys wrzucila do tej roli Meryl streep czy Julie Roberts tez by zagraly nie ''oscarowo'', a moze i jeszcze gorzej. To poprostu nie byla wybitna rola , ani wybitny film , z gowna bata nie ukrecisz . Najlepsze trener na swiecie, gdyby pracowal z Polska Reprezentacja tez by nic nie wygrywal. Dziewczyna zagrala swoja role dobrze , przekazala emocje jak mogla a to , ze scenariusz byl taki, ze w tunelu jakims znajdowala ciuchy i inne akcesoria niczym Mac gyver to juz inna historia. Narazie to ty nie szanujesz zdania innych, a ja cie nie atakuje. No spoko ,nie podobala ci sie jej rola ,masz prawo wyrazic taka opinie.Ja tez krytykuje wiele rzeczy na tej stronie.

BriT

tak tak napewno te aktorki zagrałyby gorzej, no juz nie przesadzajmy. Ja się głównie przyczepiam do tej części filmu kiedy ona się mściła, ta część kiedy ją męczyli była znośna i napewno trudna do odegrania, zostało jednak wrażenie z końca filmu i tego jej ciągłego powtarzania monologów, w tej końcowej części moim zdaniem byłado niczego a szkoda, bo o dziwo takie role też mogą wykazać talent.
Wydzieranie ryja też może być przejmujące co wiele filmów pokazało, a nie wkurzające.
Założylam temat by się dowiedziec czy ktos jeszcze tak uwaza, a nie zeby się kłócic z obcymi ludzmi z miejsca x.Ogólnie lepiej niech temat spada na dółbo wzbudza on niepotrzebną agresję(dziewczyna jest bardzo ładna więc niektórzy chłopcy pewnie jej już zasamo tododają punkty:))

dzikudzina

Darla ryja zeby pokazac jak wsciekla jest i podwazyc ich ''meskosc i dume''. Tej roli sie nie dalo zagrac inaczej. Zadna z ''czolowych'' aktorek nie zagrala by tego lepiej. Nawet najwieksi aktorzy w marnych filmach sa slabi , liczy sie scenariusz. Dziewczyna nie wzbudzila twojej sympati i tyle, co do urody odebrac jej tego nie mozna, bo tego akurat jej nie brakuje. Co do aktorstwa jak wspominalem wczesniej zrobila co do niej nalezy. Pamietam Pattinson ten ze zmierzchu byl tez strasznie krytykowany za swoja role i kiedys w wywiadzie powiedzial '' co innego mialem robic niz poprostu grac?'' Zawsze sie znajda krytycy Pitt czy Pacino tez maja przeciwnikow no ale mniejsza z tym pozdro koniec tematu.

dzikudzina

Po prostu zazdrościsz dziewczynie urody,talentu itd :P koniec tematu!

kala3_filmweb

nic jej nie zazdroszcze, zazdroszcze faktycznie aktorkom którym można zazdroscic a ona mnie ewidentnie wkurzala i zepsula mi seans:P jest łanda ale nie wyroznia sie sposrod setek ladnych aktorek a beztalenciem odstaje oporowo jak dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones